Konta pocztowe

Każda firma, nie tylko ta nastawiona na promocję swojej marki poprzez internet, ma dziś, a przynajmniej mieć powinna internetowe konto pocztowe, czyli zwyczajniej mówiąc e-mail. Dziś większość ludzi korzystających z internetu używa poczty elektronicznej i jest to dla nich preferowany sposób dopytywania się o różne szczegóły ofert, którymi są zainteresowani. Firma bez e-maila jest spisywana niejako na starty, stąd tak ważne jest by założyć firmową pocztę elektroniczną.

Bardzo często firmy zakładają swoje konta pocztowe np. na Onecie (jakas_nazwa@onet.pl), co nie wygląda zbyt profesjonalnie. Profesjonalne konto pocztowe powinno powinno opierać się na własnej domenie, aby jednoznacznie wiązało się z daną marką (np. info@multi-ip.pl). Jeśli chcesz, aby twoja firma była postrzegana poważnie, a firmowy adres e-mail wyglądał profesjonalnie, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na konta pocztowe.

W ramach naszej oferty na konta pocztowe otrzymują Państwo:

  • zawsze powyżej 2GB pojemności
  • Wirtualny serwer poczty, który umożliwia Państwu zaawansowaną konfigurację
  • Aliasy pocztowe – poza głównym użytkownikiem np. info@multi-ip.pl można utworzyć również kolejnych użytkowników np. nowak@marketing.multi-ip.pl
  • Nieograniczona wielkość przesyłanej wiadomości
  • Brak reklam
  • Administrowanie i obsługa konta przez stronę www
  • Pomoc techniczna

Dlaczego nasza oferta jest godna uwagi?

U nas dostajesz konto pocztowe o dużej pojemności i nielimitowanej ilości aliasów oraz nieograniczonej wielkości przesyłanego pliku w bardzo atrakcyjnej cenie. Ponadto oferujemy ci przyjazny i prosty w obsłudze panel do obsługi i administrowania kontem pocztowym, jak również zapewniamy ci pomoc techniczną w razie jakichkolwiek problemów.