Komunikaty techniczne wróć do komunikatów teczhnicznych
Zmiany organizacyjne, połączenie się z siecią WAVE.

Szanowni Państwo!

 

 

Technologia rozwija się w zawrotnym tempie, a Państwa wymagania dotyczące jakości Internetu w naturalny sposób rosną. Mam przyjemność poinformować, że już wkrótce rozpoczynamy gruntowną modernizację sieci internetowej, co w najbliższych miesiącach pozwoli zwiększyć dostępne prędkości.

 

 

Stało się to możliwe, dzięki pozyskaniu solidnego inwestora w postaci firmy Wave Tomasz Gruca, która 1 września 2018 zakupiła sieć internetową Multi-IP.

 

Wave działa na rynku telekomunikacyjnym od 2004 roku oferując wysokiej jakości usługi dostępu do Internetu, telefonii i telewizji tysiącom klientów w województwach pomorskim i warmińsko-mazurskim. Ich bogate doświadczenie gwarantuje, że Państwa usługi będą w dobrych rękach.


Aby usługi Internetu nadal mogły być realizowane prosimy wydrukować, wypełnić, podpisać i odesłać załączone oświadczenie listem poleconym w ciągu 7 dni na adres:

 

Multi-IP Telekomunikacja Sp. z o.o.

Al. Wojska Polskiego 11

83-320 Sulęczyno

 

Jest to prosty i krótki dokument, w którym potwierdzą Państwo zgodę na przejście do Wave, bez zmiany cen i warunków umowy. Wyrażenie zgody jest konieczne w celu kontynuowania świadczenia usługi Internetu.

 

Wszelkie wątpliwości chętnie rozwiejemy. Kontakt:

 

  • Telefon Multi-IP: 58 333 90 10
  • Telefon Wave: 555 00 55 00
  • E-mail: info@wave.com.pl
  • Biuro Obsługi Klienta Wave: Gdynia, ul. Amona 2

 

Jeżeli nie mają Państwo możliwości wydrukowania załączonego oświadczenia, prosimy o kontakt i na pewno znajdziemy rozwiązanie.

 

Z wyrazami szacunku,

Wojciech Repiński

Prezes Zarządu

 

Multi-IP Telekomunikacja Sp. z o.o. w restrukturyzacji

Podzamcze 34

77-100 Bytów

NIP: 8421733483

zgoda-na-cesje-wave