Ochrona poczty

Mając konto pocztowe bardzo często spotykamy się ze zjawiskiem, które nazywamy spamem. Spam to wszystkie niechciane przez nas wiadomości – często reklamy, pozdrowienia od ludzi, których nie znamy, oferty handlowe firm, które wysyłają je komu popadnie, powiadomienia z forów internetowych, itp. Cała ta niechciana poczta zaśmieca nam tylko skrzynkę i bardzo często myślimy sobie, jakby to było pięknie nie dostawać takich wiadomości i nie musieć tracić czasu na ich usuwanie.

Konto pocztowe bez spamu? Tak to możliwe! Wystarczy, że skorzystasz z naszej oferty dotyczącej ochrony poczty. Poziom ochrony poczty w pełni dostosowujemy do twoich potrzeb. Sam możesz wybrać, jak bardzo twoja skrzynka ma być chroniona. Praktyczny poziom ochrony poczty jest ustawiany przez indywidualne filtry doszczelniające lub rozszczelniające w zależności od twoich oczekiwań. Do ochrony poczty używamy narzędzi takich jak: Spamassassin, Mailscanner, listy blokad, SPF, itp.

Dlaczego nasza ochrona poczty?

Zwykle firmy oferują kilka typów ochrony i często zdarza się, że żaden nie spełnia wszystkich twoich oczekiwań. U nas takiego problemu nie ma, bo to ty sam możesz ustalić w jaki sposób ma być chroniona poczta. Do ochrony poczty używamy najlepszych narzędzi, stąd też gwarantujemy państwo 100% skuteczność naszych działań. Ponadto oferujemy ci stałą pomoc techniczną w razie jakichkolwiek problemów związanych z ochroną poczty.